Používáme Cookies, abychom mohli provozovat tyto internetové stránky a zlepšovat Vaši uživatelskou spokojenost.

  • Produktheader - Airbox S60

Developed by jtemplate

Sestavné klimatizační zařízení Airbox S60

Provedení skříně

Přístroje S60 mají rám z válcovaných pozinkovaných ocelových profilů a rohových spojovacích prvků z hliníkového tlakového odlitku nebo umělé hmoty se sklolaminátem. Hliníkové spojovací rohové díly lze volitelně dodávat se závitem M20, např. k upevnění jeřábových závěsných ok, nebo bez závitu. Profily rámu a spojovací prvky z hliníkového tlakového odlitku jsou od sebe odděleny těsněním EPDM. Panely skříně jsou s dvojvrstvou skořápkou se sílou stěny 60 mm. V základní verzi se pro vnitřní a vnější plech používá 1,0 mm silný pozinkovaný ocelový plech. Variantou je skříň S60 s povlakem z umělé hmoty (standardně RAL 7035), v provedení V2A 1.4301 nebo s hliníkovým oplášťováním AlMg3. Kamenná vlna, která se používá k tepelné a hlukové izolaci není hořlavá a lepí se na dílčí plochy dvojitých skořápek panelů. Panely jsou s profilem rámu zevně spojeny šrouby. Spoje částí skříně jsou zpracovány takovým způsobem, aby byly z vnitřní strany hladké. Přístroje S60 odpovídají hygienickým předpisům VDI 6022.

Základový rám

Přístroje lze až do konstrukční velikosti 13Q opatřit hraněným základovým rámem z ocelového plechu o síle 3 mm. Pro větší konstrukční velikosti jsou jako varianta k dispozici svařované a základní barvou opatřené ocelové základové rámy a svařované a pozinkované ocelové základové rámy v provedení, které je odolné proti povětrnostním vlivům.

Průtoky vzduchu

Minimálně (V=1 m/s):
1.400 - 33.000 m³/h
Optimálně (V=2 m/s):
2.900 - 66.000 m³/h
Maximálně (V=4 m/s):
5.900 - 132.100 m³/h

Tepelné vlastnosti

Tepelná prostupnost [W/m²K]:
0,91 (T2)
Faktor tepelného můstku kb:
0,58 (TB3)

Spoje panelů

Panely jsou se spojovacím profilem zevně spojeny šrouby. Pro dosažení vizuálně kvalitního provedení jsou šrouby na vnějších stranách skříně zakryty. Mezi panely a profil se přilepuje těsnící páska.

Modulové spojení

Spojení modulů je různé v závislosti na konstrukčních velikostech. Na jeden ze dvou modulů, které budou připevněny je nutno nalepit dodanou samolepící pásku (40 mm x 3 mm). V rozích se montují již ve výrobě hraněné styčníkové plechy. Pomocí šroubů  M8 x 110 mm, které jsou součástí dodávky, se moduly stahují k sobě. U modulů od konstrukčních velikostí 13R se musí používat dodatečné spojovací prvky modulů podél hran příčného řezu zařízení.

Stáhnout

Katalog: Sestavné vzduchotechnické jednotky AIRBOX Katalog: Sestavné vzduchotechnické jednotky AIRBOX

Formát souboru: .pdf

Velikost souboru: 6.15 MB

Návod k použití: Sestavné VZT jednotky AIRBOX S40, S60 a T60 Návod k použití: Sestavné VZT jednotky AIRBOX S40, S60 a T60

Formát souboru: .pdf

Velikost souboru: 8.09 MB

Certifikace hygienické nezávadnosti (Airbox S40, S60 a T60) Certifikace hygienické nezávadnosti (Airbox S40, S60 a T60)

Formát souboru: .pdf

Velikost souboru: 836.15 kB