Používáme Cookies, abychom mohli provozovat tyto internetové stránky a zlepšovat Vaši uživatelskou spokojenost.

  • Produktheader - Airbox A20

Developed by jtemplate

Sestavné klimatizační zařízení Airbox A20

Provedení skříně

Přístroje jsou vybaveny rámem přístroje z dutých profilů z hliníku se dvěma komorami, které jsou spojeny rohovými spoji ze sklolaminátového polyamidu. Panely skříně o tloušťce 20 mm jsou koncipovány s dvojvrstvou skořápkou. Po konstrukční velikost 08Q je vnitřní plech 0,75 mm, vnější plech 1,0 mm v provedení pozinkovaná ocel. Od konstrukční velikosti 10Q je vnitřní plech 1,0 mm, vnější plech 1,25 mm v provedení pozinkovaná ocel. Na vyžádání je možná povrchová úprava buď nátěrem (standardně RAL 7035) nebo oplášťování z nerezové oceli (1.4301) resp. z hliníku (1.4301). Opláštění s vloženými rohožemi z minerální vlny, disponuje tepelnou izolací, izolací proti hluku a je nehořlavé. Panely jsou spojeny šrouby s vnitřní komorou rámového profilu.

Základový rám

Na přání lze dodat základové rámy z pozinkovaného ocelového plechu s výškami od 100 mm do 500 mm v odstupňování po 100 mm.

Průtoky vzduchu

Minimálně (V=1 m/s):
600 - 5.300 m³/h
Optimálně (V=2 m/s):
1.300 - 10.700 m³/h
Maximálně (V=4 m/s):
2.700 - 21.400 m³/h

Tepelné vlastnosti

Tepelná prostupnost [W/m²K]:
1,75 (T4)
Faktor tepelného můstku kb:
0,39 (TB4)

Panelové spoje

Panely řady Airbox A20 jsou spojeny závitovým šroubem se zapuštěnou hlavou M6. Za tímto účelem je přes vnější plech panelu k profilu rámu zatlačen také vnitřní plech panelu. Neprodyšnost je zajištěna izolačním pásem mezi vnitřním plechem panelu a profilem rámu.  Úpravou vnějšího plechu panelů v místech šroubů tvoří zapuštěné šrouby s vnějším pláštěm přístroje vodorovnou plochu.

Spoje modulu

Ke spojení modulů se používají speciální spoje modulů z hliníkových tlakových odlitků. Počet spojů je závislý na konstrukční velikosti. Mezi moduly se vkládá těsnící materiál. Obecně jsou v každém jednotlivém modulu zahrnuty všechny funkce daného klimatického přístroje. Z důvodu úspory místa a nákladů existuje možnost sloučit více komponent do jedné jednotky až do délky 2,5 metrů.

Ke stažení

Katalog: Sestavné vzduchotechnické jednotky AIRBOX Katalog: Sestavné vzduchotechnické jednotky AIRBOX

Formát souboru: .pdf

Velikost souboru: 6.15 MB

Návod k použití: Sestavné VZT jednotky AIRBOX A20 Návod k použití: Sestavné VZT jednotky AIRBOX A20

Formát souboru: .pdf

Velikost souboru: 1.38 MB