Používáme Cookies, abychom mohli provozovat tyto internetové stránky a zlepšovat Vaši uživatelskou spokojenost.

  • Slideshow - Hotels
  • Slideshow - Hotels
  • Slideshow - Hotels
  • Slideshow - Hotels

Developed by jtemplate

Hotely

Přáním hostů v hotelích je zajištění maximálně komfortního a příjemného pobytu. S našimi ventilátory a větracími přístroji lze zabezpečit nejen příjemné klima, ale i přísun čerstvého vzduchu. V hotelích se setkáváme s nejrůznějšími požadavky na zajištění čerstvého vzduchu a tyto jsou pro nás zvláštní výzvou..   

Optimální řešení požadavků našich zákazníků nabízíme v následujících oblastech hotelnictví:   

  • Konferenční prostory
  • Hotelové pokoje
  • Hotelové vestibuly
  • Restaurace
  • Střechy (možnosti instalací)

Konferenční prostory

Zařízení SupraBox DELUXE je ideálním řešením pro konferenční místnosti a respektuje i možnosti prostředí. Aby výměna vzduchu neprobíhala z důvodu porad příliš hlasitě, byly tyto kompaktní větrací přístroje vyvinuty při velmi nízké hlučnosti.  I nové designe těchto přístrojů již není trnem v oku a svými magnetickými čelními plechy může sloužit jako magnetická tabule. Navíc prostřednictvím snížení obsahu CO2, zpětným ziskem tepla, ale i jemnou filtrací pylů a prachu, je možné kvalitu vzduchu v konferenčních prostorách výrazně zlepšit. Instalace a zprovoznění přístrojů je navíc velmi jednoduché a flexibilní. 

Hotelové pokoje 

Hotelové pokoje jsou nejdůležitějším místem hotelů a musí zajišťovat možnost komfortního ubytování. Optimálním řešením pro zajištění příjemného klimatu je SupraBox COMFORT, který tyto náročné požadavky zcela splňuje. Kompaktní větrací zařízení se zpětnou rekuperací tepla ukazuje, s jakou energetickou efektivitou a tichostí lze přístrojové větrání provádět. Pomocí kompaktního větracího zařízení je možné zajistit výměnu vzduchu najednou ve více pokojích. 

Hotelové vestibuly  

V hotelových vestibulech dochází, z důvodu velkých vstupních dveří hotelu, mnohem častěji k průniku nepříjemných teplot. Pomocí dveřních vzduchových clon lze tento problém úspěšně vyřešit. 

Restaurace  

U velkých a průmyslových kuchyní je výměna vzduchu velmi důležitá. S našimi ventilátory měníme odpadní vzduch s obsahem nečistot a tuku za čerstvý. Speciální kuchyňské odtahové boxy nebo také zařízení Unobox-ME jsou instalovány do potrubních systémů a jsou přizpůsobeny požadavkům kuchyní. Vedle hygienické skříně, která je snadno čistitelná a motoru, který se nachází mimo proud vzduchu, lze navíc těmito ventilátory přepravovat i velmi horká média.

Střechy

Provozovatelé hotelů mají zájem obytné plochy organizovat takovým způsobem, aby byly co nejprostornější. A z tohoto důvodu mohou právě sestavné klimatizační jednotky v hotelových komplexech tvořit překážky.  Přístroje Rosenberg umožňují instalaci větracích zařízení na střeše. Další výhodou, která z uvedeného plyne, je centrální ovládání na přístroji. Vedle skříňových klimatizačních zařízení jsou střešní ventilátory vhodnou prostorově úspornou variantou.