Používáme Cookies, abychom mohli provozovat tyto internetové stránky a zlepšovat Vaši uživatelskou spokojenost.

  • Slideshow - Produktionshallen
  • Slideshow - Produktionshallen
  • Slideshow - Produktionshallen

Developed by jtemplate

Výrobní a skladovací haly

Optimální přívod a odvod vzduchu je velmi důležitý zejména u průmyslových budov. Velké výrobní a skladovací haly mají z důvodu vysokých prostor problémy zejména v zimním období, kdy zde dochází k velmi rychlému ochlazení.

Výrobní závody mají zájem své výrobní plochy organizovat takovým způsobem, aby byly co nejprostornější. A právě z tohoto důvodu mohou právě skříňové klimatizační přístroje ve výrobních halách tvořit překážky. Se střešními ventilátory a sestavnými klimatizačními jednotkami společnosti Rosenberg, v provedení, která jsou odolná vůči povětrnostním vlivům, lze uložit větrací techniku na nevyužité plochy střech.

Brány hal v průmyslových budovách jsou vícekrát denně otevírány. Z tohoto plynoucí výměna objemů vzduchu mezi vnější a vnitřní oblastí vede k významným ztrátám energie. Efektními dveřními vzduchovými clonami lze ztrátám energie zabránit. Neviditelnou vzduchovou bariérou dojde k vzájemnému oddělení obou oblastí. Snížení nákladů na topení, zamezení průvanu a zachování klimatu uvnitř budovy nám zabezpečí zvýšený komfort při nízkých nákladech.

 

Neváhejte nás kontaktovat!

I pro vaše průmyslové využití nalezneme vhodné řešení!